MO.RE! daha fazlasını yapabilir.

Daha fazla alır. Daha uzun kalır. Daha fazla dayanır.
KRONOSPAN'dan MO.RE!, laminatı günlük yaşam için daha da pratik hale getiren neme dayanıklı bir laminat parke ürünüdür. MO.RE! laminat parkeyi neme karşı daha da dayanıklı hale getirir. Ve bu iyi bir haber. Çünkü küçük günlük aksilikler herkesin başına gelebilir.

Atlantic 8 Atlantic 10 Atlantic 12 Altitude Herringbone 8

MO.RE! hayatın getirdiklerine karşı koyabilir:

  • Neme, geleneksel laminat parkelere kıyasla çok daha fazla dayanıklıdır.
  • Antibakteriyel yüzeyi, ailenizi korumak için zeminlerde bakteri üremesini engeller (Test edildiği bakteriler: Staphylococcus aureus)
  • Işığa dayanıklıdır: Güneşin saatlerce parladığı günlerde bile, döşemeniz Mavi Yün Skalasının en yüksek seviyesi olan 6. dereceye uygun şekilde solmaz.
  • Özel banyolarda kullanım için mükemmeldir (lütfen kurulum talimatlarına bakın).
  • DIN EN 13329'a göre 32 ve 33 kullanım sınıflarında mevcuttur.

MO.RE! özel olarak geliştirilmiş bir substrat formülüne dayanmaktadır.

Yeni bağlayıcı malzemesiyle parke daha dayanıklı hale gelir ve şişme azalarak nemin nüfuz etmesine karşı direnci artar.

Çevre için MO.RE!

MO.RE! daha fazlasını sunar. Çevre için de: Yalnızca sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilen ahşap kullanılarak yapılır. KRONOSPAN olarak, MO.RE! teknolojisi ile parkelerde PVC kullanmıyoruz ve bu da çevreyi korumaya ne kadar bağlı olduğumuzu gösteriyor. MO.RE! substrat CO2 nötrdür: Bu ürünü yapmak için bir ağacı işlemek, ağacın ömrü boyunca depoladığından daha az CO2 yayar.

KronoOriginal® laminat parkenin ilham verici dünyasına adım atın: taş veya otantik ahşap görünümlü, her renk ve tasarımda laminat parke. Laminat parkede küresel pazar lideri olarak, sürekli son moda tasarımları, marka kalitesi ve rakipsiz değeri ile etkilemek için yaratılmış yeni ürünler geliştiriyoruz.

Güzel bir parke, güzel bir evin temelidir. Güzellik her zaman bakanın gözündedir; bu nedenle, - yüksek kaliteli ahşap laminat parkeden şık vintage parkelere ve sıra dışı tasarımlara kadar çeşitli ve kapsamlı bir laminat parke skalası sunuyoruz.

Yaşam tarzınız laminat parkeye değil laminat parke yaşam tarzınıza uymalıdır.

Eviniz sığınacak limanınız, arkadaşlarınız ve aileniz için bir buluşma yeri, zaman zaman kutlamalar yapacağınız, dans edeceğiniz ve güleceğiniz özel bir kulüptür. Bunların hepsi için, sizinle birlikte çalışan ve özellikle avantajlı niteliklere sahip bir parkeye ihtiyacınız var:

  • Entegre Su Durdurma Sistemi: Su Geçirmez HDF (yüksek yoğunluklu lif levha) montaj plakası, en yüksek düzeyde koruma sağlar.
  • Dayanıklı: bir oturma odasında kullanım ömrü 15 ila 20 yıldır.
  • Sağlam: Çarpma, darbe ve baskıya dayanıklı. Özellikle sert yüzey kaplaması sayesinde çizilme ve aşınmaya dayanıklı.

Bunlar, KronoOriginal® laminat parkenin size sunduğu birçok avantajdan yalnızca birkaçıdır.

KronoOriginal®, ürünlerini geliştirirken doğallığa odaklanır: laminat parkelerimiz, yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve yüzde 90’dan fazla ahşap içerir. KronoOriginal® tasarımcıları, laminat parkenin çok yönlü etkisini vurgulamak için en küçük detaylara bile dikkat etmektedir. KronoOriginal® laminat parke dekorları parlak renk tonları, doğal yüzey dokuları ve özel cilaları ile karakterize edilir. Tüm bunları, gerçek ahşabın gerçekçi bir kopyasını yaratarak başardık Laminat parke koleksiyonlarımıza bir göz atın ve kendiniz görün.